- Börjar:
- Slutar:
- Plats:
- Hotel Tylösand, Halmstad
Gasdagarna 2026 kommer att hållas på Hotel Tylösand!
Samarbetspartners 2026
Vill du vara samarbetspartner, kontakta Maria Malmkvist.
Program
Här kommer programmet att uppdateras löpande, kommer snart!
Unga i gasen
Den 19 maj, kvällen innan Gasdagarna, samlas Unga i gasen till en smakfull kväll med Foyen på Hotell Tylösand.
Mer information kommer!
Utställare
Vill du ställa ut på Gasdagarna? Hitta information om utställningen här.
”Vi ser Gasdagarna som det bästa tillfället att träffa många av våra kunder och branschkollegor vid ett och samma tillfälle. Att det samtidigt bjuds på insiktsfulla presentationer är en bonus.”
Harald Freytag, Processkontroll Green Technology AB, Utställare
Boende
Anmälan kommer att öppna den 12 januari. I samband med bokningen skickas en kod ut för bokning av hotellrum. I år har vi reserverat rum på Hotel Tylösand och ProfilHotels Halmstad Plaza.
Bokningsinformation
Hotel Tylösand 2 010 sek exkl. moms per person i enkelrum/natt och ProfilHotels Halmstad Plaza 1 527 sek exkl. moms per person i enkelrum/natt. Bokning görs på bokning@tylosand.se alt ring 035-30505. Bokningskod kommer vid e-postbekräftelse på anmälan.
Översiktsbild över hotellområdet
Parkering
Parkering - Hotel Tylösand
Parkering - ProfileHotels Halmstad Plaza, kontakta hotellets reception för mer information.
Taxi och busstransfer
Behöver du taxi under dagarna så kontakta Sennans taxi, tel 035-661 11.
Busstransfer kommer att finnas mellan ProfileHotels Halmstad Plaza och Hotel Tylösand under Gasdagarna
Deltagaravgift
En dag: medlem 4.400 kr, ej medlem 5.100 kr.
Två dagar: medlem 8.200 kr, ej medlem 9.200 kr
Middag: 1.195 kr
Alla priser är exklusive moms.
Personuppgiftshantering
Läs gärna mer om hur vi behandlar dina personuppgifter här.
Anmälan
Anmälan öppnar den 12 januari. Sista anmälan 3 maj. Vid avbokning efter den 3 maj faktureras halva avgiften. Eventuella frågor kan ställas till Maria Annerdal.